رد کردن پیوندها

کاتالوگ

با به حداکثر رساندن نوآوری، پتانسیل مشتریان خود را آزاد کنیم.

معرفی میکرو استون

میکرو استون یک پوشش سنگدانه ای طبیعی مقاوم که به عنوان پوشش نهایی نمای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می گردد. این محصول به علت دارا بودن ساختار رزین اکریلیک سیلیکونی کاملا آب بند می باشد. ضخامت این متریال 2 تا 3 میلیمتر است. این محصول بر روی هر سطح صافی قابل اجرا می باشد مانند سرامیک ؛ سنگ ؛ گچ ؛ کناف ؛ چوب ؛ ….میکرو استون به صورت یکپارچه و بدون درز با سرعت بالا قابل اجرا می باشد. این متریال در نمای خارجی در هر شرایط جوی ماندگاری رنگ بسیار بالایی دارد و رنگ پریدگی  در نمای اجرا شده مشاهده نمی شود. میکرو استون در طرح های بافت دار بسیار زیادی قابل اجرا است که همین موضوع باعث خاص شدن این متریال نسبت به متریال های دیگر شده است.

نحوه اجرای میکرو استون

لایه اول: در صورت عدم داشتن بستر مناسب از بتونه استفاده می شود. برای اجرای محصول میکرو استون باید سطح صاف و هموار باشد.
لایه دوم: اجرای پرایمر برای آماده سازی بستر قبل از اجرای میکرو استون اعمال می شود. پس از خشک شدن پرایمر؛ سطحی با چسبندگی بالا و مقاوم در برابر رطوبت را تشکیل می دهد.
لایه سوم: اجرای محصول به صورت استون یا تکسچر جهت فرم دهی و ایجاد طرح نما می باشد و نحوه اجرا پیستلوله ؛ غلتک ؛ ماله است.
لایه چهارم: برای افزایش طول عمر و آبگریز و غبارگریز کردن محصول پس از خشک شدن از تاپ کوت استفاده می شود.

محصولات میکرو استون

Travertine stone: تراورتن استون یکی از بافت های بسیار زیباست که از سنگ تراورتن الگو گرفته شده و با ترکیب رنگی بسیار زیاد و سرعت اجرای بالا و سبک بودن محصول گزینه بسای خوبی برای جایگزینی سنگ تراورتن می باشد.

Natural stone: نچرال استون به علت وجود سنگدانه های درشت رنگی 3 میلیمتر در بافت ظاهری متفاوت ایجاد کرده است و برای نمای خارجی محصولی فوق العاده زیبا و خاص می باشد.

Elegant stone: الگانت استون مشابه پوشش سنگ طبیعی می باشد و می توان با کمک آن فضای خوش منظر و یک اثر زیبای معماری را خلق کرد.

Elegant tile stone: الگانت تایل استون از مواد چند رنگ و معدنی تشکیل شده و می توان با استفاده از شابلون های ویژه طرح های متنوع و پیچیده ای برای پوشش سطوح استفاده کرد.

Ceramic stone: سرامیک استون به علت وجود سنگدانه های ریز معدنی زیبا ظاهری چشم نواز را تشکیل می دهد که با بافتی بسیار لطیف و ماندگاری برای نمای داخلی و خارجی استفاده می گردد.

Sand decor tex: سند دکور تکس پلاستر آماده و ترکیبی امولسیون پلیمری است و دارای بافت زبر و خطی برای تزئین سطح نماهای داخلی و خارجی که در رنگ های متنوع اجرا می شود.

Traditional coating: نمای کاهگل ترکیبی از سنگدانه های معدنی و کاه با رزین می باشد که توسط ماله نمای سنتی را تشکیل می دهد و برای نماهای داخلی و خارجی پوسته محکم و قابل شستشو ایجاد می کند.

Trowel stone coating: تراول استون یک پوشش تزئینی و مقاوم است که از ترکیب سنگ دانه های رنگی معدنی تشکیل می شود. این محصول در 2 سایز 1 میلیمتر و 3 میلیمتر با ماله قابل اجرا است

Sand tex: سند تکس با سنگدانه های تک رنگ با طیف رنگی زیاد که قابلیت اجرا با پیستلوله و ماله را دارد بافتی نرم را تشکیل می دهد و برای فضای داخلی بسیار پرکاررد می باشد.

Rol tex: رول تکس بافت طرح پوست پرتقالی می باشد که توسط غلتک اجرا می شود و یک محصول اکونومی است و برای نمای داخلی و خارجی قابل استفاده می باشد و بافت نرمی دارد.

Jumbo & Relife texture: جامبو و ریلیف تکسچر یک بافت واضح برجسته و چند لایه و بسیار بادوام می باشد. این محصول به راحتی ترک های زیر کار را پوشش داده و با  پیستلوله و ابزارهای مختلف با اجرای تکنیکهای خاص می توان نقوش گوناگونی را تشکیل داد. سپس بر روی محصول می توان رنگ اکریلیک یا پلی یورتان یا متالیک اجرا کرد و در نهایت محصولی زیبا و شیک ایجاد می شود که برای فضای داخلی ایده ال است.

Perli tex: پرلیتکس یک محصول اکونومی است که از ترکیب سنگدانه های بسیار ریز و پرلیت می باشد و جایگزین کنیتکس در نمای داخلی و خارجی است.